Produkte Bimore

 • Shampo Argani


  Shampo me vaj Argani ka aftësi për të penetruar në flokë duke i dhënë shkëlqim dhe butësi.Kjo shampo është e përshatëshme edhe në flokun e lyer sepse përbërësit e saj kryesor mbrojnë flokun e dëmtuar nga faktorët e jashtëm (boja,bakteret,...

  Lexo me shume
   
 • SAPUN DAFINE


  Ky sapun është bërë nga vaji natyral i dafinës, është perfekt për të bër lëkurën tuaj të fortë dhe të shëndetëshme. Sapuni i largon papastërtitë nga lëkura duke i dhënë asaj një pamje natyrale dhe të shëndetëshme....

  Lexo me shume
   
 • SAPUN SHEGE


  Një sapun unik, i cili i jep lëkurës tuaj përmisim, butësi dhe e ndihmon atë të rris funksionin e ushqimit të lëkurës. Ekstrakti i shegës bashkpunon me ekstraktet herb-ale duke ndihmuar në parandalimin e oksidimit, redukton irritimin dhe in-flamacion...

  Lexo me shume
   
 • SAPUN ANTI AKNE


  Sapuni kundër akneve me qumësht dhe mjalt natyral, është një kombinim i ekstrakteve natyrale ka efekte speciale për eleminimin efektiv të akneve dhe puçrave me qelb. Largon të gjitha llojet e akneve në fytyrën tuaj dhe redukton rrudhat, pikat e zbeht...

  Lexo me shume
   
 • SAPUN PER PIKAT E ZEZA


  Sapuni kundër kunjave të zeza formulë speciale për problemet e lëkurës. Hidraton lëkurën me butësi, duke larguar kunjat e zeza, një ingredient special kundër pikave të zeza penetron në poret e lëkurës, duke ndihmuar në parandalimin e kunjave të reja ...

  Lexo me shume
   
 • SAPUN ME GINSENG


  Është një sapun me formulë speciale i ndryshëm nga të tjerët sepse përmban ekstraktin e ginsengut dhe një llojshmëri të bimëve të ndryshme natyrore, të cilat ndihmojnë në ushqimin e qelizave, të cilat kanë humbur fuqinë e tyre dhe reduktimin e yndyrn...

  Lexo me shume
   
 • SAPUN ME GRURE


  Vitamina E ushqen lëkurën tuaj efektivisht duke parandaluar ndërtimin e ektroneve të lira, që është arsyeja për linja sa më të mira. Një sapun ushqyes unik , është një kombinim për një lëkurë dyfish të butë dhe anti bakteriale. Ekstrakti i embrionit...

  Lexo me shume
   
 • SAPUN ANTI AKNE ME KERMILL


  Një forcë unike për hidratimin e thellë të lëkurës. I jep fuqi rigjeneruese lëkurës dhe kapacitet për të përballuar mbitendosjen e saj. Gjithashtu plotëson barrierën lipide të lëkurës dhe shkakton rigjenerimin e qelizave të dëmtuara, duke parandalua...

  Lexo me shume
   
NextPrev
 

Sherbime

 • Reklamime Falas
 • Reklamime Premium
 • Online Shop
 • Regjistrohu ne Gjej Hallall
 •  
   
  © Mundesuar nga NurSoft Albania