Gjejhallall.com | SAPUN PER PIKAT E ZEZA |

Nur Center

gjejhallall.com

SAPUN PER PIKAT E ZEZAKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

kundër kunjave

Sapuni kundër kunjave të zeza formulë speciale për problemet e lëkurës. Hidraton lëkurën me butësi, duke larguar kunjat e zeza, një ingredient special kundër pikave të zeza penetron në poret e lëkurës, duke ndihmuar në parandalimin e kunjave të reja të zeza. Përdoreni dy herë në ditë, në mënyrë që të mbani lëkurën tuaj bukur dhe pastër. I përshtatshëm për përdorim ditor.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento