Gjejhallall.com | kerkoj te punoj ne Austri ose Gjermani |

Mundesi Punesimi

gjejhallall.com

kerkoj te punoj ne Austri ose GjermaniPostuar Nga

bardhuli

06.11.2017esselamu alejkum , kerkoj pune ne evrope
jam fasader profesionist (izolim me stiropol)
kam punuar edhe putzmashine ,mallter dhe gips mp75
njoh edhe punen me gips kanuf

nuk posedoj pasaporte evrope
jam nga maqedonia

Komento