Gjejhallall.com | Shes FRIGORIFER, FETATRICE, SLICER (Automatik dhe Manuale)

Bej Tregti

gjejhallall.com

Shes FRIGORIFER, FETATRICE, SLICER (Automatik dhe Manuale)

cover photo
Kliko per te pare foton

Postuar Nga

fredi123

2016-06-01


Shes FRIGORIFER kolone ngrires, i perdorur, ne gjendje shume te mire. shitet per arsye mos perdorimi.
30000 leke

Shes Fetatrice SLICER BIZERBA VS 8D, Fullautomatic 2000 Euro

shes Fetarice manuale 25 000 Leke


alfredomuri@yahoo.com

tel. 067 20 62 342
viber 066 65 81 917
Komento

cover photo

cover photo

cover photo