Gjejhallall.com | SAPUN ME GINSENG |

Nur Center

gjejhallall.com

SAPUN ME GINSENGKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

ME GINSENG

Është një sapun me formulë speciale i ndryshëm nga të tjerët sepse përmban ekstraktin e ginsengut dhe një llojshmëri të bimëve të ndryshme natyrore, të cilat ndihmojnë në ushqimin e qelizave, të cilat kanë humbur fuqinë e tyre dhe reduktimin e yndyrnës së tepruar. Sapuni do të mirmbaj lëkurën tuaj në një gjëndje të
qetë. Ekstrakti i Ginsengut: Forcon dhe i jep fuqi lëkurës, rrit
qarkullimin e gjakut nën lëkurë dhe reukton rrudhat. Përdorimi: Aplikojeni në fytyrën e lagur dhe në trup gjatë dushit ose
banjës. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento