Gjejhallall.com | SAPUN ANTI AKNE |

Nur Center

gjejhallall.com

SAPUN ANTI AKNEKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

ANTI AKNE

Sapuni kundër akneve me qumësht dhe mjalt natyral, është një kombinim i ekstrakteve natyrale ka efekte speciale për eleminimin efektiv të akneve dhe puçrave me qelb. Largon të gjitha llojet e akneve në fytyrën tuaj dhe redukton rrudhat, pikat e zbehta dhe pikat e errëta në trupin tuaj. Lëkura juaj bëhet më e shëndetëshme e bardhe dhe duket më e bukur. Qumështi dhe mjalti: punojnë së bashku për të hidratuar, rikthyer balancën natyrale të lagështisë lëkures tuaj, për butësinë dhe një aparencë rezatuese.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento