Produkte Bimore

 • Orchid Anti-Dandruff Shampoo


  Orchid Anti-Dandruff Shampoo (Shampo Orkid kundër zbokthit) Freskuese me mentol natyral Profesionale Ph neutral 250 ml Orchid Anti-Dandruff Shampoo pastron plotësisht dhe me butësi flokun. Me përdorimin e përditshëm të saj, elementët që a...

  Lexo me shume
   
 • SAPUN FENOMENAL


  SAPUN 100% NATYRAL ME PERZIRJE VAJRASH Perbersit Vaj dafine,vaj fare e zeze,vaj farave te pambukut,vaj ulliri,vaj palme edhe vaj arre kokosi. Firma "FENOMENAL" me produktet e veta natyrale,prodhimet e së cilës mbështeten ne lëndë natyrale dhe larg...

  Lexo me shume
   
 • SHEA BUTTER


  Shea Butter, Super ushqim për lëkurën tuaj Gjalpi Shea është një nga mrekullitë e natyrës, por ajo është një nga mrekullitë më të veçanta të saj, gjalpi nxirret ngaArrat e pemës Shea. Është përdorur për mijëvjeçarë nga shumë gjenerata të popullit af...

  Lexo me shume
   
 • Facial scrub argani


  Sasia: 500 ml Argani i quajtur ndryshe “ari i shkretëtirës” duket se është krijuar posaçërisht për shëndetin dhe estetikën e lëkurës. Tashmë, në industrinë e kozmetikës, produktet me argan janë një nga përbërësit kryesorë të produkteve të shtrenjt...

  Lexo me shume
   
 • Facial Clay Mask gold


  ACIAL CLAY MASK - GOLD (600 Gr) Maskë balte për fytyrën, është e pasuruar me ekstrakte të Aloe Veras e cila ndihmon në procesin e rinovimit të lëkurës. Ajo përmirëson strukturën e lëkurës, duke rritur elasticitetin e saj dhe duke hequr papastërtit...

  Lexo me shume
   
 • Papaya black seed soap


  Ky sapun zhduk aknet, njollat kafe, zbut lëkurën dhe e bën më të lëmuar. Sapuni butësisht pastron në thellësi lëkurën, ka një kombinim të ingredientëve bimor të papajës dhe farës së zezë. Lë dukshëm lëkurën e butë dhe të lëmuar në moment kur e pas...

  Lexo me shume
   
 • Almond Soap


  Sapuni artizanal i bajames zbut lëkurën dhe e bën atë më të lëmuar pasi përmban vaj bajame dhe bajame te bluar. ...

  Lexo me shume
   
 • Lavender Soap


  Sapuni artizanal i Livandos largon stresin, është një terapi antistres për shkak të aromës qetësuese të livandos....

  Lexo me shume
   
Next
 

Sherbime

 • Reklamime Falas
 • Reklamime Premium
 • Online Shop
 • Regjistrohu ne Gjej Hallall
 •  
   
  © Mundesuar nga NurSoft Albania