Produkte Bimore

 • Facial Scrub Gold


  Scrub Gold HAMED SALOON është një trajtim intensiv i fytyrës që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dhuron” një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar. Formula e saj unike përmban ekstrakte frutash të cilat butësisht pastrojn...

  Lexo me shume
   
 • LOCION TRUPI ME VAJ ARGANI


  Locioni i trupit me vaj argani Hamed Saloon ka shkrirë në një terapinë për shëndetin e lëkurës, estetikën dhe kënaqësinë e të provuarit! Locioni është një produkt i kuruar në të gjitha aspektet e tij, që nga aroma e mrekullueshme, e deri tek delikate...

  Lexo me shume
   
 • Hair Treatment Cream - 1 KG


  Maskë për flokët me Keratin dhe Argan, është hidratuese dhe zbut flokët. Për të gjitha tipet e flokut....

  Lexo me shume
   
 • SHTATE SHERIMET


  SHERIMET PROFETIKE: Disa nga dobite: Forcon imunitetin e trupit.Kuron semundjen e syrit dhe hasedit.Ruan melcine dhe sorren e trashe nga kanceri,ndihmon ne kurimin e kancerit te gjirit,ka ndikim pozitiv ne kurimin e azmes dhe te diabetit,mbron muret...

  Lexo me shume
   
 • Shampo e bishtit te kalit me ginseng


  Eshte shampoja ideale per floket tuaj. Pershkrimi: Shampoja permban nje mini sapun per fytyren dhurate. Kjo shampo esht nje formule eskluzive qe permban ekstrakte te bishtkalit dhe ginsengut dhe D panthenol. Kjo shampo eshte nje formule speciale ...

  Lexo me shume
   
 • SHAMPO E FARËS SË ZEZË


  SHAMPO E FARËS SË ZEZË NJË MJET EFEKTIV PËR TRAJTIMIN E FLOKËVE. Sasia 300 ml Kjo shampo është formuluar në mënyrën më speciale nga esenca e farës së zezë për të gjitha llojet e flokëve por në veçanti flokët e zinjë. Ajo i bën flokët të bukur, të ...

  Lexo me shume
   
 • VAJI I GJARPRI - RIGJENERUES


  VAJI I GJARPRI - RIGJENERUESI I FLOKËVE Sasia 120 ml. Vaji i gjarpërit: Forcon, ushqen dhe zgjat flokët, parandalon majet e ndara dhe humbjen e flokëve. Vaji snake parandalon humbjen e flokëve, Ka një formul trajtimi e cila aktivizon qelizat e ...

  Lexo me shume
   
 • Serum per Fytyre


  USHQEN LEKUREN, KUNDER RRUDHAVE, NJOLLAVE DHE HIDRATUES PER LEKUREN. PERMBANE VITAMIN B3 DHE VITAMINA KOMPLEKS, SAFRANIN E INDISE,AVENA SATIVA,GLICERINE SI DHE BIME TE TJERA TE NEVOJSHME PER LEKUREN....

  Lexo me shume
   
NextPrev
 

Sherbime

 • Reklamime Falas
 • Reklamime Premium
 • Online Shop
 • Regjistrohu ne Gjej Hallall
 •  
   
  © Mundesuar nga NurSoft Albania