Gjejhallall.com | Sapun me Trendafil |

Nur Center

gjejhallall.com

Sapun me TrendafilKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

Te Ndryshme

Trendafili eshte përdorur për kujdesin e lëkurës për shumë shekuj. Është shumë qetësues per lëkurën e irituar.

Ky sapun është gjithashtu një tonik dhe antiseptik.
Ndihmon ne pastrimin e poreve te bllokuara nga yndyrna dhe pluhuri, të cilat janë arsyeja themelore për puçrra fytyre dhe kunja te zeza.
Sapuni me trendafil të çon në nje lëkurë të shëndetshme.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento