Gjejhallall.com | SAPUN ME KAVIAR |

Nur Center

gjejhallall.com

SAPUN ME KAVIARKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

SAPUN ME KAVIAR

Sapuni me ekstraktin e Kaviar-it përmban një formulë speciale, e cila kombinohet me ekstrakte natyrale.
Ka efekte speciale në eleminimin e akneve dhe puçrave me qelb. Në fytyrën dhe trupin tuaj do të reduktohen të gjitha llojet e akneve, rrudhave, pikave të zbehta dhe pikave të zeza.
Lëkura juaj do të bëhet më e bukur, më e bardhë dhe do të duket më e bukur pas përdorimit. Sapuni me ekstraktin e Kaviar-it redukton aknet dhe puçrat duke e bëre lëkurën tuaj më të bukur.Sapuni me ekstraktin e Kaviar-it është një inovacion i ditëve të sotme, i cili kujdeset për bukurinë dhe trajton aknet, është i kombinuar me kaviar, kollagen dhe vitaminën E, ndihmon në reduktimin e problemeve të lëkurës, zbut lëkurën dhe i jep asaj një ushqim dhe lagështi në maksimum duke e ukuruar.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento