Gjejhallall.com | Sapun Anti Rrudhe |

Nur Center

gjejhallall.com

Sapun Anti RrudheKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

Anti Rrudhe

Ky sapun ka nje formulë anti bakteriale me ekstrakte natyrale dhe vitamine E.
Eshte një sapun unik, i cili ndihmon ne heqjen e rrudhave dhe e mbron ate nga bakterjet.
Ai gjithashtu mban lekuren e fresket, e ushqen ate me vitamine E dhe ndihmon ne largimin e pikave te zeza.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento