Gjejhallall.com | Sapun me Arre kokosi dhe Mango |

Nur Center

gjejhallall.com

Sapun me Arre kokosi dhe MangoKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

Te Ndryshme

Një përzierje e luksoze e arres se kokosit me mangon e bën këtë sapun të veçantë. Sapuni është formuluar për t'u kujdesur dhe per të pastruar butë lëkurën tuaj. Ai e freskon lekuren tuaj duke e ndihmuar te duket me bukur.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento