Gjejhallall.com | Sapun me Farën e Zeze |

Nur Center

gjejhallall.com

Sapun me Farën e ZezeKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

I Fares se zeze

ndihmon ne heqjen e njollave te zeza, rrudhave dhe pucrave. Ky sapun permban nje kombinim te ekstrakteve bimore dhe efikasitet të veçantë për të eleminuar puçrrat në fytyrën tuaj dhe të redukton rrudhat. Ben lëkurën tuaj më të shëndetshme të bardhë dhe të duket me e bukur.

Perdorimi: Pastroni fytyrën dhe trupin tuaj çdo ditë për rezultate efektive.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento