Gjejhallall.com | Sapun me Ananas dhe Vanilje |

Nur Center

gjejhallall.com

Sapun me Ananas dhe VaniljeKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

Te Ndryshme

Ky sapun është shume i mire për pastrimin e lëkurës dhe kanë pjese bimore te cilat jane anti-plakje. Mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe e lë lëkurën tuaj të butë dhe të pastër.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento