Gjejhallall.com | Sapun me Livando |

Nur Center

gjejhallall.com

Sapun me LivandoKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

Te Ndryshme

Sapuni me Livando përmban pjese anti-fungale. Përdoret për të trajtuar lëkurë të caktuar duke e mbrojtur fytyren dhe lekuren e trupit nga puçrrat, kunjat e zeza dhe nga semundje te ndryshme te lekures. Livando është një ilaç që ndihmon për të trajtuar probleme të lëkurës duke zbutur,qetesuar dhe shëruar lëkurën me probleme.(Fytyre/Trup)

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento