Gjejhallall.com | Sapun Anti-Akne (pucrave) |

Nur Center

gjejhallall.com

Sapun Anti-Akne (pucrave)Kliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

Anti Akne

Sapun Kunder Akneve:
Produkt me cilesi natyrale. Efektiviteti: I jep lekures nje trajtim special duke larguar aknet ose pucrat dhe problemet me kunjat e zeza.
Ky sapun eshte i pasur me Aha, Baha dhe vitamine C plus ekstrakte te ndryshme bimore, te cilat ndihmojne ne pastrimin e lekures duke e mbajtur te paster nga bakteriet.
Heq butesisht vajrat e teperta ne lekure duke e lene te fresket.
Perdoret duke e masazhuar lekuren e lagur.
Perdoret 2 here ne dite ne mengjes dhe ne darke.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

klajdi
15 Mar 2015

Pershendetje. Jam i interesuar te blej nje sapun kundra akneve. Doja te dija ne cfare vendi ndodheni ne tirane. Faleminderit

Admin
15 Mar 2015

Pershendetje!

Produktet tona mund te blihen online ose duke porositur ne nr tone te telefonit :

0695711210

Komento