Gjejhallall.com | SAPUN ME KOLAGEN |

Nur Center

gjejhallall.com

SAPUN ME KOLAGENKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

SAPUN ME KOLAGEN

Është riaprues i lëkurës dhe anti-rrudhë.
Sapun special i pasuruar me pluhërin e artë dhe i përzier me ekstrakte herbale, të cilat rigjallërojnë dhe mirëmbajnë me një elasticitet natyral lëkurën tuaj.
Ndihmon në rigjenerimin e qelizave të lëkurës, anti rrudhë dhe e bën lëkurën tuaj të fortë dhe të re.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento