Gjejhallall.com | SAPUN ME VAJ GJARPERI |

Nur Center

gjejhallall.com

SAPUN ME VAJ GJARPERIKliko per te pare foton
Çmimi : 3 $


Kategoria

Sapun

Nen kategoria

ME VAJ GJARPERI

Sapun unik i vajit të gjarprit. Është kombinim antirrudhe, zbardhues dhe antibak-terial. Ndihmon në reduktimin e problemeve të lëkurës si: qukat, pikat e zeza, dhe rrudhat. AHA ndihmon zbardhjen e lëkurës nga brënda, ndërsa vitamina E, ushqen lëkurën dhe e zbut atë. Ky sapun është shkencërisht i analizuar, i testuar dhe aprovuar nga dermatologu. Përdorimi: Aplikojeni në fytyrën e lagur dhe në trup gjatë dushit ose banjës. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento