Gjejhallall.com | Piceri Ersi Hallall kerkon nje motorrist |

Mundesi Punesimi

gjejhallall.com

Piceri Ersi Hallall kerkon nje motorristPostuar Nga

Admin

29.10.2014Es selamu alejkum !

Piceri Ersi Hallall kerkon nje motorrist
1- Te kete motorrin e tij.
2- Me ose pa eksperience pune.
3- Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem.

Per me shume paraqituni prane picerise tone afer qendres Globe, Rruga Vace Zela.

Komento