Gjejhallall.com | Shampo me ekstrakte te Bishtit te Kalit |

Nur Center

gjejhallall.com

Shampo me ekstrakte te Bishtit te KalitKliko per te pare foton
Çmimi : 6 $


Kategoria

Shampo

Nen kategoria

Per Floket

Formula speciale në shampon me ekstrakte të bishtit të kalit parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin.
Ajo është e pasur me përbërës bimorë. Mirëmban flokët, i jep volum dhe shkëlqim dhe përmirëson shëndetin e tyre. Kjo shampo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer.


Bishti i kalit: ndihmon çdo lloj floku duke i bërë të shëndetshëm dhe të shkëlqyeshëm. Rritja e shpejtë e flokëve pasurohet nga aminoacide thelbësore në mënyrë për ta transformuar flokun e zakonshëm në flokë të shkëlyeshme.

Përdorimi:

Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.Përbërësit: Ujë, cocamidopropyl betaine, Sodium Laureth Sulfate, disodium Laureth Sulfosuccinate, dimethicone, Acid Citrik, Sodium PCA, Panthenol, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-10, ekstrakte të kamomilit, klorid sodiumi, parfum, ekstrakte të bishti të kalit.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Uresa
15 Aug 2017

Si mund ta kem kte shampo un, i dua shum floket e gjat ju pershendes.

Komento