Gjejhallall.com | Keratin shine serum |

Nur Center

gjejhallall.com

Keratin shine serumKliko per te pare foton
Çmimi : 12 $


Kategoria

Te Ndryshme

Nen kategoria

Per Floket

Keratin silkiness shine serum krijon nje shtresë mbrojtëse rreth flokëve dhe i mbron ato nga ngrohja e tharëses se flokëve dhe pjastres.

Pas aplikimit i le floket me nje teksture te bute dhe shume te shendritshme.

Dobite e tij :

1- Riparon demtimet e flokut.
2- Rikthen shkelqimin
3- Etj.

Perdorimi :

Aplikoni nje sasi te vogel te produktit.
Me pas vazhdoni me procesin e tharjes dhe duke i stiluar floket me nje kreher. Ne fund te procesit perdorni pjastren, pasi perdorimi i pjastres e ben produktin teper efektiv.
Ju gjithashtu mund te perdorni nje sasi te vogel te produktit per te reduktuar volumin e flokeve kacurrela.

KUJDES! Produkti duhet mbajtur large femijeve, ne nje vend te ftohte dhe te thate larg rrezeve te diellit.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento