Gjejhallall.com | Safe & Sound Shampo |

Nur Center

gjejhallall.com

Safe & Sound ShampoKliko per te pare foton
Çmimi : 15 $


Kategoria

Shampo

Nen kategoria

Per Floket

Nje shampo e cila zbut floket dhe i aromatizon ato me rozmarinë dhe nenexhik, rrit bukurinë e flokëve, i forcon dhe hidraton ato. Perdoret për një pamje të relaksuar të butë dhe te mëndafshtë.
Safe & sound shampo ka ekstrakte natyrore e rozmarine dhe nenexhiku, është formuluar posaçërisht për të kushtëzuar flokët.
Eshtë e vlefshme për mbajtjen e lekures dhe flokëve të shëndetshem.


Mbajeni shampon larg nga fëmijët, Shmangni kontaktin e shmapos me syte. Nëse dicka e tille ndodh, shpëlaini syte menjeher me ujë të bollshëm.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento