Gjejhallall.com | Shampo me rrenje Ginsengu |

Nur Center

gjejhallall.com

Shampo me rrenje GinsenguKliko per te pare foton
Çmimi : 10 $


Kategoria

Shampo

Nen kategoria

Per Floket

Sampo Doctor per trajtim floku me estraktin e Ginsengut.

Shampo Doctor me estrakt te Ginsengut permban nje kombinim te substancave natyrale dhe te bimeve mjeksore te tilla si Ginseng, Vitamine E, proteina te grurit, si dhe bime te tjera mjeksore.

Kjo shampo pastron mire flokun nga zbokthi dhe yndyra,ndihmon ne permirsimin e skalpit te kokes si dhe ushqen flokun dhe si perfundim ju do te keni nje floke te shendetshem e te bute.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

aida
10 Feb 2017

Pershendetje,doja tju pyesja keni shampo si kjo ,me scadence te paktren mbas nje viti? se ne treg scadenza me e larget qe kam gjetur eshte ne 03/2017 ..nese po ku mund te drejtohem per ta blere?

Komento