Gjejhallall.com | Shampo me ekstrakte hudhre |

Nur Center

gjejhallall.com

Shampo me ekstrakte hudhreKliko per te pare foton
Çmimi : 12 $


Kategoria

Shampo

Nen kategoria

Me Hudher

Shampoo me hudhër per forcim të flokëve dhe nje rritje te shëndetshme te tyre. Kjo shampo përmban ekstrakte te hudhrës e cila forcon e flokët dhe ndihmon ne reduktimin e zbokthit, yndyrnes, rivendos bilancin dhe i bënë flokët me shkëlqim.

Kujdes:

Mbajeni largë fëmijëve. Vendoseni në një vend të freskët dhe të thatë, larg nga rrezet e diellit.

Kontakt :

  • Adresa : Tirane, Shqiperi

  • E-mail : info@gjejhallall.com

  • Cel : +35569 57 11 210

Komento