Gjejhallall.com | Restorant Forest |

Biznese - Bar-Restorant

gjejhallall.com

Restorant Forest

Postuar Nga

Restorant Forest

17.06.2015


Ne Restorant Forest do tju serviren gatimet e shijshme te kuzhines tradicionale shqipetare. Ne kete restorant ju mund te shkeputeni nga rutina e perditeshme per te shijuar nje vakt ndryshe, te zgjidhni nga nje menu e shumellojeshme dhe te qendroni ne nje ambient familjar.
Nje ambjent i arreduar kendshem qe ofron ngortesine dhe rehatine e nje shtepie.
Gjithashtu ne ju ofrojme edhe ambiente te jashteme te gjelberuara ku ju dhe familja juaj mund te ndihen te qete dhe te lumturuar, duke mos harruar edhe nje kend lojrash modest i cili eshte ndertuar vetem per femijet tuaj !
Ne jemi ne sherbimin tuaj nepermjet prenotimeve te ndryshme, gjithashtu duke organizuar edhe Syfyre dhe iftare per muajin e shenjte te ramazanit!


Komento