Gjejhallall.com | Produkte Bimore |

Biznese - Mjeksi

gjejhallall.com

Produkte Bimore

Postuar Nga

Produkte Bimore

09.08.2014


PRODUKTE BIMORE PER SHERIMIN E SHUME SEMUNDJEVE.
POROSIT TANI DHE PRODUKTI VJEN TEK JU

- Vaj i fares se zeze : Sherben per sherimin e shume semundjeve, eshte mjaft efektiv edhe ndaj semunndjeve te renda te zemres, diabetit, melcise, prostates, veshkave, etj. Ky vaj perdoret edhe per masazhe, per spoliatrozen dhe gjithashtu permison qarkullimin e gjakut.

Produktet tona jane :

- Vaj i fares se zeze
- Fare e zeze kokerr
- Çaj Pelini
- Vaj Argani
- Çamçakiz mashkull Arab
- Mjalt i farave te zeza
- Krem per pastrimin e fytyres
- Shampo per floke me probleme
- Sapun i fares se zeze
- Parfume te ndryshme shume cilesore verore dhe dimerore

Keto dhe shume te tjera i gjeni duke kontaktuar ne kete NR : 0696510826

SHERBIMI TAXI OFROHET FALAS


Komento