Gjejhallall.com | Agjensi Turistike ‘’HAMZAI’’ UMRA & HAXH |

Biznese - Te Ndryshme

gjejhallall.com

Agjensi Turistike ‘’HAMZAI’’ UMRA & HAXH

Postuar Nga

Agjensi Turistike ‘’HAMZAI’’ UMRA & HAXH

20.08.2014


Te eksplorosh boten eshte nje nder eksperiencat me emocionuese te jetes. Agjensia "HAMZAI" eshte nje agjensi turistike me nje staf profesional qe ofron koleksione te ndryshme si: udhetime, rezervime hotelesh, paketa turistike ne vende te ndryshme te botes etj...
Agjensia është e liçensuar nga Minsitrija e Haxhit dhe e Jashtme e Mbretërisë së Arabisë Saudite për Organizimin e Umras për Shtetet:

1- SHQIPERI,
2- KOSOVE,
3- MAQEDONI,
4- MALI I ZI &
5- SERBI (në çdo kohë).

Si dhe aplikimin e te gjithe llojeve te vizave online.
Tek ne do te gjeni: Cilesi, Komoditet, Profesionalitet, Eksperience, Modesti...

Udhetoni te sigurte ne çdo moment !


shuaib
10 May 2015

Selam aleikum
Doja te dija se lek shkon umra per ramazan?
Pres pergjigjen Zoti ju shperbleft

Admin
10 May 2015

We alejkum Selam

Vella per te pare paketat e umres ju lutem klikoni linkun e me poshtem pasi ka shume llojshmeri paketash per te kryer umren per ramazan !

KLIKO KETU PER TE PARE PAKETAT E UMRES PER MUAJN E SHENJTE TE RAMAZANIT

DISA NGA PAKETAT E OFRUARA:

Komento